• Новини

23 серпня - День Державного прапора України! Щиро вітаємо всіх українців зі святом!

2023-08-22

/Files/images/novini/1471590397_kolazh-prapor-ukrayini-1.jpg 23 серпня - День Державного прапора України!

Шановні колеги та батьки!
Любі дітки!
Щиро вітаємо всіх із загальнодержавним святом -
Днем Державного прапора України!

Це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. І сьогодні під рідним прапором йдуть у бій захисники нашої Батьківщини.
У складний і тривожний час запеклих боїв з ворогом, що вдерся на святу українську землю, День Державного Прапора набуває змісту особливої сили. Це один із символів, з яким ми відстоюємо свою свободу і незалежність, демократію та європейські цінності, це знак патріотизму і гордості за нашу країну. Це палке бажання кожного з нас, щоб під блакитним небом колосилися поля золотої пшениці, діти навчалися любити і берегти свою Батьківщину, дорослі працювали заради її процвітання, а сонце миру осявало всі наші діяння.
Нехай це свято єднає українців в усьому світі, а наш прапор завжди гордо майорить над Україною! Злагоди нам усім, благополучча і віри в Перемогу!

Слава Україні! Героям Слава!

/Files/images/novini/Привітання з Днем Державного прапора України групи Соняшники.png