• Новини

01 червня - Міжнародний день захисту дітей! Вітаємо любих вихованців зі святом!

2023-05-30

/Files/images/novini/4210.jpg 01 червня - Міжнародний день захисту дітей!

Щиро вітаємо маленьких громадян нашої країни зі святом, з Міжнародним днем захисту дітей!

Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги — батьків, вихователів, учителів, наставників.
Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди.
Сьогодні цей день набуває особливого значення, адже на превеликий жаль, і в Україні є діти, яким бракує тепла, дружнього спілкування з однолітками, справжнього дитинства і мирного неба над головою!

Щиро бажаємо нашим маленьким вихованцям, їх батькам, бабусям і дідусям - миру, міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку. Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!

/Files/images/novini/n31.jpg