• НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

ШАНОВНІ БАТЬКИ!
Ваша дитина цього року йде у перший клас?
Тоді саме час вмикати зворотній відлік часу і почати підготовку до школи послідовно і без поспіху.
Але навіть не думайте муштрувати дитину читанням чи лічбою. Адже значно важливішими є навички комунікації, орієнтування в просторі, готовність дотримуватися правил та розпорядку дня.
Розом із фіналістом премії Global Teacher Prize Ukraine 2020 Андрієм Олійником складено для Вас чекліст обовязкових соціально - побутових умінь першачка.
Скористайтесь активним посиланням, який стане Вам у нагоді - https://osvitoria.media/opinions/ne-chytannyam-yedynym-cheklist-gotovnosti-dytyny-do-1-klasu/

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

(для ознайомлення, будь-ласка, натисніть на активне посилання)

/Files/images/nova_ukranska_shkola/Батькам про зміни у початковій школі 1.jpg/Files/images/nova_ukranska_shkola/Батькам про зміни у початковій школі 2.jpg