«Інноватика в сучасній освіті – 2016»

2016-10-26

/Files/images/nnovatika_v_suchasny_osvt__/Восьмий міжнародний форум.jpg

25 жовтня 2016 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулося відкриття Восьмого Міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті – 2016».

На форумі представлено 538 учасників із 24 регіонів України, Канади, США, Великобританії, Польщі, Чехії, Словенії, Франції, Болгарії, Греції та інших країн.

Наш дитячий садок був представлений роботами: Остапенко Валерії Вячеславівни "Розвиток дрібної моторики рук дітей з порушенням зору шляхом використання елементів педагогічної технології Марії Монтессорі" та Кузнецової Наталі Володимирівни "Організація пошуково-дослідницької діяльності дітей з порушенням зору за допомогою технології Марії Монтессорі"

У номіннації «Сучасні психолого-педагогічні технології інклюзивної освіти» ми отримали І місце.

Вітаємо переможців!/Files/images/nnovatika_v_suchasny_osvt__/Грамота.JPG/Files/images/nnovatika_v_suchasny_osvt__/IMG_3032.JPG