• Наша гордість

/Files/images/Hthx475f.jpg

/Files/images/portreti/Наташа.jpgКузнецова Наталя Володимірівна, вчитель-дефектолог (тифлопедагог), спеціаліст 1 категорії, звання "Старший учитель"/Files/images/gruppa_dyuymovochka/дети 001 - копия.jpgОстапенко Валерія Вячеславівна, вчитель-дефектолог (тифлопедагог), спеціаліст 1 категорії, звання "Старший учитель"

Тифлопедагоги Остапенко Валерія Вячеславівна і Кузнецова Наталя Володимирівна, представляючи наш дошкільний заклад №81 «Бірюсинка», приймали участь у Восьмому Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті – 2016», що проходив у Києві.

Завдяки представленим змістовним досвідам роботи педагогів, у номінації «Сучасні психолого-педагогічні технології інклюзивної освіти» дошкільний заклад отримав диплом I ступеня.

Педагоги та вихованці «Бірюсинки» прийняли участь у районному етапі міського проекту «Екологічний вектор» та отримали перемогу у конкурсі «Зелена хвиля» номінації «Малюнок».

Верман Маргарита та Булавінцева Марія за малюнок «Природа Запоріжжя просить допомоги» отримали I місце.

Колективна робота дітей та тифлопедагога Акімової Ганни Алімовни «Збережемо природу Хортиці для нащадків» отримала II місце.

Колективна робота дітей і вихователя Куліш Юлії Володимирівни «Майбутнє природи залежить від сім’ї» також зайняла II місце.