• Міська педагогічна виставка 2020

/Files/images/герб.png

ІХ Міська виставка педагогічних технологій

Тема: Освіта міста Запоріжжя: досвід інноваційних досягнень.

Мета: пошук ефективних шляхів підвищення якості освіти, узагальнення інноваційного досвіду освітньої діяльності щодо реалізації завдань сучасного етапу реформування національної освіти.

Концепція педагогічної виставки: реалізаціявимог концепції Нової української школи, нових державних стандартів, які ґрунтуються на компетентнісному та особистісно-орієнтованому підході до навчання, враховують вікові особливості психофізичного розвитку учнів, передбачають здобуття ними умінь і навичок, необхідних для успішної самореалізації в професійній діяльності, особистому житті, громадській активності.

Учасники Виставки від ДНЗ №81:

Кузнецова Н.В., вчитель-дефектолог, Остапенко В.В., вчитель-дефектолог. Тема ППД: «Вплив корекційно-відновлювальної роботи на сенсомоторний розвиток дітей з порушеннями зору»

Дубровіна Я. М., практичний психолог. Тема ППД: «Розвиток соціально-емоційної сфери старших дошкільників з порушеннями зору засобами психолого-педагогічного супроводу в умовах ЗДО»