"СОНЯШНИКИ"

Група молодшого дошкільного віку компенсуючого типу

(для дітей з порушеннями зору)

/Files/images/foto_grup/5/Соняшники анімація.gif

По сонечку скотилися краплиночки малі,

і в соняшник вродилися, торкнувшись до землі.

Зростає диво-квітка ця на радість всім навколо,

і діток – насіниночок, дарує нам чудових.

КОЛЕКТИВ ГРУПИ:

/Files/images/foto_grup/5/Булгакова І.В..jpgВчитель-дефектолог (тифлопедагог) Булгакова Ірина Володимирівна, спеціаліст ІІ категорії/Files/images/3_gruppa/Грінченко Наталія Іванівна Вихователь.jpgВихователь Грінченко Наталія Іванівна, спеціаліст І категорії/Files/images/3_gruppa/Куліш Юлія Володимирівна Вихователь.JPGВихователь Куліш Юлія Володимирівна, спеціаліст І категорії/Files/images/foto_grup/5/Красновська В.В..jpgПОМІЧНИК ВИХОВАТЕЛЯ Красновська Вікторія Вікторівна

/Files/images/5_gruppa/1.jpgВідомо навіть малюку, Як добре жити в дитсадку. Прийшов – вітайся: «Добрий ранок!» Мий руки і куштуй сніданок. /Files/images/5_gruppa/2.JPG/Files/images/5_gruppa/3.JPG/Files/images/5_gruppa/4.JPG/Files/images/5_gruppa/5.JPG/Files/images/5_gruppa/6.JPGНе витрачаємо часу ми дарма Нас ждуть цікаві заняття: Музичне, ліпка, малювання, Складемо картинку ми старанно. /Files/images/5_gruppa/7.JPG/Files/images/5_gruppa/8.JPG/Files/images/5_gruppa/9.JPG/Files/images/5_gruppa/10.JPG/Files/images/5_gruppa/11.JPG/Files/images/5_gruppa/12.JPG/Files/images/5_gruppa/13.jpgА ще й на вулиці гуляємо, В рухливі ігри дружно граємо! /Files/images/5_gruppa/14.jpg/Files/images/5_gruppa/15.jpg/Files/images/5_gruppa/16.jpg/Files/images/5_gruppa/17.JPGВ нашій групі у садку Є акваріум в кутку, А в акваріумі рибки Миготять туди-сюди, І на всіх вони крізь шибку Поглядають із води. /Files/images/5_gruppa/18.JPG/Files/images/5_gruppa/19.JPGУ дитсадку завжди тепленько, Тут діткам гарно й веселенько. Тут іграшок завжди багато, Тут неповторне кожне свято, Тож хай садочок процвітає І діточок оберігає! /Files/images/5_gruppa/20.JPG/Files/images/5_gruppa/21.JPG/Files/images/5_gruppa/22.JPG/Files/images/5_gruppa/23.JPG/Files/images/5_gruppa/24.JPG/Files/images/5_gruppa/25.JPG/Files/images/5_gruppa/26.JPG/Files/images/5_gruppa/27.JPG/Files/images/5_gruppa/28.JPGПроводиться відмінно Робота лікувальна й корекційна! /Files/images/5_gruppa/29.JPG/Files/images/5_gruppa/30.JPG/Files/images/5_gruppa/31.JPG/Files/images/5_gruppa/32.JPG/Files/images/5_gruppa/33.JPG/Files/images/5_gruppa/34.jpgНа виклик пожежна машина летить, Сміливий пожежник в машині сидить. Його телефон «101» усі знають, І в разі пожежі завжди викликають. /Files/images/5_gruppa/35.jpg/Files/images/5_gruppa/36.jpgЯ – козак і ти – козак, Я – вояк і ти – вояк, Щоб в бою стояти мужньо Ми повинні бути дружні. Ми хоробрі вояки – Запорозькі козаки.