"СОНЯЧНЕ МІСТО"

Група старшого дошкільного віку компенсуючого типу

(для дітей з вадами зору)

Немає часу на ниття,
Бо ждуть цікаві заняття:
Музичне, ліпка, малювання,
Ще й порахуємо старанно,
Розучим вірш, розкажем казку.
Намалювати?
Та будь ласка!

/Files/images/6_gruppa/Общая.jpg

Колектив групи:

/Files/images/portreti/Наташа.jpgВчитель-дефектолог (тифлопедагог) Кузнецова Наталя Володимирівна спеціаліст вищої категорії, звання – старший вчитель

/Files/images/portreti/Т.В..jpgВИХОВАТЕЛЬ Кузьменко Тетяна Володимирівна, спеціаліст, звання – вихователь-методист/Files/images/6_gruppa/Фото.jpgВИХОВАТЕЛЬ Федчун Тетяна Іванівна, спеціаліст першої категорії/Files/images/foto_grup/6/Наганова Іра.jpgПОМІЧНИК ВИХОВАТЕЛЯ Наганова Ірина Сергіїна

/Files/images/6_gruppa/Уголок.jpgТут веселі дітлахи полюбляють в ігри грати, лікарями, водіями себе уявляти.

/Files/images/foto_grup/P1170701.JPGЦей куточок знають всі: і дорослі, і малі будівельні, конструктивні, театральні, розвивальні містить ігри для малят, наших любих дошкільнят! /Files/images/foto_grup/P1170704.JPGІгри, книжки та прибори куточок для дослідів має, дітям розвиватися він допомагає! /Files/images/6_gruppa/Скамейка.jpg/Files/images/6_gruppa/Фонтан.jpg/Files/images/6_gruppa/Орудие.jpg/Files/images/6_gruppa/Пожарная машина.jpg/Files/images/6_gruppa/1.jpg/Files/images/6_gruppa/2.jpg/Files/images/6_gruppa/3.jpg/Files/images/6_gruppa/4.jpg/Files/images/6_gruppa/5.jpg/Files/images/6_gruppa/6.jpg/Files/images/6_gruppa/7.jpgНаші дітки малюють, навчаються, на заняттях про все-все дізнаються!/Files/images/6_gruppa/Ярмарок.jpg/Files/images/6_gruppa/Ярмарок1.jpg/Files/images/6_gruppa/Ярмарок3.jpg/Files/images/6_gruppa/Ярмарок2.jpgМи малі, як гномики. Голоси, як дзвоники. Любим грати, танцювати і співать пісні!

/Files/Снимок.P.NG..PNG/Files/images/6_gruppa/2.PNG/Files/images/6_gruppa/3.PNG

В дружню сім'ю раді Вас запросити,

З серцем відкритим любо зустріти!