Вас вітає група старшого дошкільного віку компенсуючого типу

(для дітей з порушеннями зору)

«Дюймовочка»/Files/images/gruppa_dyuymovochka/dujmovochka.jpg.png

Скільки тут у нас малят

Гарних хлопчиків, дівчат

Діти всі мов у віночку

У дитячому садочку

/Files/images/gruppa_dyuymovochka/дети 001.jpg

КОЛЕКТИВ ГРУПИ:

/Files/images/gruppa_dyuymovochka/дети 001 - копия.jpgВЧИТЕЛЬ-ДЕФЕКТОЛОГ (тифлопедагог) Остапенко Валерія Вячеславівна, спеціаліст вищої категорії, звання – "Старший учитель" /Files/images/gruppa_dyuymovochka/дети 001 - копия (2).jpgВИХОВАТЕЛЬ Малявко Олена Анатоліївна, спеціаліст другої категорії /Files/images/gruppa_dyuymovochka/дети 001 - копия (3).jpgПОМІЧНИК ВИХОВАТЕЛЯ Лорей Валентина Володимирівна

/Files/images/foto_grup/1/Изображение 043.jpgЗайдіть у групову кімнату, де цікавого багато: тут майструють і малюють, ліплять тут, а ще й будують. /Files/images/foto_grup/1/Изображение 042.jpgВранці група наша двері відчиняє, сміх веселий і дзвінкий, нас всіх зустрічає. /Files/images/foto_grup/1/Изображение 041.jpgТут живеться нам цікаво, бо у кожного є справа. /Files/images/foto_grup/1/Изображение 031.jpg/Files/images/foto_grup/1/Изображение 039.jpg/Files/images/1_gruppa/Изображение 051.jpgВранці ми в садок приходим,/Files/images/1_gruppa/Изображение 053.jpgспостереження проводим. /Files/images/1_gruppa/Изображение 058.jpgПоливаємо квітки /Files/images/1_gruppa/Изображение 056.jpg та чергуєм залюбки./Files/images/1_gruppa/Изображение 029.jpg Потім робимо зарядку:гарно, швидко, по порядку. І чекають нас щоранку добрі та смачні сніданки.