Майстер-клас для педагогів

«Запрошую до казки: експериментування дошкільників з різними природними матеріалами»

Вчитель-дефектолог: Кузнецова Наталя Володимирівна

Мета: продемонструвати педагогам проведення деяких видів експерименту з папером, водою, піском, льодом, магнітом в театралізованій формі з дітьми дошкільного віку.

Завдання:

1. Показати як можна використовувати досвід дослідницької діяльності дітей за сюжетом казки.

2. Розробити інтерес до оточуючого світу, здатність ділитися досвідом з іншими людьми.

3. Виробляти вміння робити умовисновки в ході проведення кожного досліду./Files/images/mayster_klas/IMG_4381.jpg/Files/images/mayster_klas/IMG_4390.jpg/Files/images/mayster_klas/IMG_4406.jpg/Files/images/mayster_klas/IMG_4410.jpg/Files/images/mayster_klas/IMG_4412.jpg/Files/images/mayster_klas/IMG_4417.jpg/Files/images/mayster_klas/IMG_4422.jpg